Zostań przedsiębiorcą

   Prowadzenie działalności gospodarczej na własny rachunek jest nie tylko sposobem na podniesienie swojej aktywności na rynku pracy, ale również na spełnienie własnych marzeń. Założenie własnej firmy to także stworzenie dla siebie miejsca pracy.

Swoja firma to szereg zalet - wszystko zależy od chęci i pomysłów przyszłego przedsiębiorcy.

   Zaletą prowadzenia własnego przedsiębiorstwa jest przede wszystkim satysfakcja z tworzenia nowych rzeczy i poczucie, że udało nam się zrealizować swój własny cel zawodowy.Kolejnym atutem jest pewność zatrudnienia.  Dopóki firma będzie istniała, to nikt nie rozwiąże z nami umowy o pracę. Do plusów działalności należy również duża elastyczność czasu pracy, możliwość realizacji własnych koncepcji, często osiągania wyższych dochodów. Mamy też większą satysfakcję z pracy dla siebie, niż wówczas, gdy pracujmy dla kogoś.

   Jeśli masz pomysł na swoją działalność, a potrzebujesz wsparcia to Nadwiślańskie Centrum Biznesu jest miejscem, którego szukasz. Jesteśmy po to, aby aktywnie wspierać powstawanie nowych oraz rozwój istniejących firm. Tworzymy zespół ludzi, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają młodych przedsiębiorców. Posiadamy atrakcyjny obiekt wyposażony w nowoczesną infrastrukturę niezbędną dla prowadzenia i rozwijania biznesu.